NEJVZÁCNĚJŠÍ HOST – Ježich!! | Roblox #300

NEJVZCNJ HOST – Jeich!! | Roblox #300 is a recently uploaded video, that became very popular in the Roblox community. It provides information that has not been seen before because it is unique and interesting to a bunch of our visitors. Check below the button if you are interested in gaining Roblox stuff, such as an unredeemed promo code.

free robux glitch generator

Jeich na Twitchi: https://www.twitch.tv/jezisek1

FIGURKY: https://bit.ly/House-figurka
MERCH: https://houseshop.cz/

VYBAVEN: http://www.steel.promo/GG—HOUSEBOX
Discord: https://discord.gg/grYmEAV

PC setup:
Predator ORION 9000 + Nvidia GeForce RTX 3080

Zvuk:
Mikrofon: Shure SM7B
Zvukovka: GO XLR mini
Rameno: Rode PSA1 Studio Arm

Video:
Facecam: Sony ZV-1
Main: Sony Alpha A7 III
Objektiv: Sony 16-35mm f/2.8 G
Mikrofon: Rode VideoMic NTG + RODE Wireless GO II

EDIT: https://www.instagram.com/lilboihei

#roblox #HouseBox #roblox300

Naleznete m:
Instagram: https://www.instagram.com/jakub.house

BUSINESS MAIL: [email protected]
We hope you got all the information you need by watching NEJVZCNJ HOST – Jeich!! | Roblox #300. Feel free to come back and check the newest videos we publish daily. You can also let us know on our social media if you are looking for a particular video. If you liked it, feel free to share it with your friends as well.

25 thoughts on “NEJVZÁCNĚJŠÍ HOST – Ježich!! | Roblox #300”

  1. Jako je mi 23 a když jsem tohle viděl tak si říkám že sem asi už boomer 😀 Minecraftboxu mám nejvíc nasledováno když měl house ještě bezďáckej skin 😀

  2. Je hrozně pěkný si zavzpomínat na starý časy kdy jste vy dva byli ještě dvojka, kdy byl ještě MinecraftBox ale když už jsme se toho my starší fanoušci co tu už jsou déle dočkali tak pro správnou atmosféru jste měli zvolit jako hru Minecraft, omlouvám se ale zkazilo mi to bohužel celý nostalgický pohled..

  3. Tak toto je masakr, Ježich byl první Youtuber kterého jsem kdy začala pravidelně sledovat. Tehdy mi bylo cca 9 let a teď mi je 19, za chvíli maturuji, vybírám vejšku, plánuji bydlení… No šílený, taková nostalgie

Leave a Reply